Kariera w Analytics Ltd:

W związku z rozwojem firmy poszukujemy:

OGŁ. ANL_01/10.2022

W związku z realizacją Projektu Badawczo – Rozwojowego przez Firmę Analytics LTD sp. z o.o. poszukujemy kandydata na stanowisko:

INŻYNIER CERTYFIKACJI

Wymagania:

Wykształcenie - Studia Inżynierskie (min)
Doświadczenie - Wiedza z zakresu elektrotechniki
Dobra znajomość języka angielskiego, komunikatywna
Dobra organizacja pracy. Motywacja i nastawienie na osiągnięcie celu.

Zakres obowiązków:

Kompleksowe przeprowadzenie procesu certyfikacji urządzenia.
Kompletowanie i archiwizowanie dokumentacji.
Komunikowanie się z Urzędem Certyfikacji MCERTS w celu uzyskania certyfikatu QAL1
Przekazywanie osobom z personelu B+R zaleceń Urzędu Certyfikującego dotyczących certyfikowanego urządzenia.
Nadzorowanie procedury dostosowywania urządzenia do wymogów certyfikacji.

Oferujemy:

Pracę na umowę zlecenie w wymiarze ½ etatu na okres 12 miesięcy od 1 listopada 2022 roku

(z dopiskiem Inżynier Certyfikacji) do dnia 25.10.2022 roku do godz. 16:00.