Kariera w Analytics Ltd:

W związku z rozwojem firmy poszukujemy:

OGŁOSZENIE nr AN-01/04/2021

W związku z realizacją Projektu Badawczo – Rozwojowego przez Firmę Analytics LTD sp. z o.o. poszukujemy kandydata na stanowisko:

INŻYNIER PROJEKTU

Wymagania:

Wykształcenie wyższe techniczne pełne (mgr inż.) o kierunku elektronicznym.
Dobra organizacja pracy.
Motywacja i nastawienie na osiągnięcie celu.
Dodatkowym atutem będzie przedstawienie wysokiej średniej ze studiów lub osiągnięć zawodowych.

Zakres obowiązków:

Współpraca z Głównym Inżynierem Projektu. Współtworzenie układów elektronicznych oraz opracowanie koncepcji mechanicznych do zlecenia wykonania na zewnątrz oraz do montowania przez montera.

Oferujemy:

Pracę na umowę zlecenie na okres realizacji projektu z zaangażowaniem 40h w miesiącu, co odpowiada ¼ etatu.

Dokumenty aplikacyjne prosimy o dostarczenie do siedziby firmy do dnia 30/04/2021 w godz. 8.00 -16.00

Adres: ul. Chełmońskiego 247, Kraków